Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Oferta pracy na stanowisko - Koordynator magazynu - 03.01.2022

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

 

Poszukuje kandydata(tki) na stanowisko:

Koordynator magazynu

Miejsce pracy: Opole

 

"APLIKUJ TERAZ"

 

Szczegółowe informacje zawarto w pliku PDF, do pobrania poniżej.

 

Ważne informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. (zwaną dalej „Pracodawcą/ Administratorem”), automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.”

 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., Libiszów 104, 26-300 Opoczno, zwana dalej „Remtrak” lub „Administratorem”.
 2. Kontakt z Przedstawicielem Administratora powołanym do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: bezpieczenstwo@remtrak.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych- art. 221 Kodeksu Pracy.
 4. W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
 5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.
 6. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.
 7. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Informujemy, że Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom zewnętrznym.
 9. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 10. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Pliki do pobrania