Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Ważne informacje dla kandydatów do pracy - 13.12.2018

Szanowni kandydaci do pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Specjalnie z myślą o Państwu, stworzyliśmy dwa adresy mailowe, na które mogą Państwo przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Oddziale Idzikowice, wyślij swoje CV na adres e-mail:

rekrutacja.idzikowice@remtrak.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Oddziale Warszawa-Grochów, wyślij swoje CV na adres e-mail:

rekrutacja.warszawa@remtrak.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Oddziale Opole, wyślij swoje CV na adres e-mail:

rekrutacja.opole@remtrak.pl

 

 

Dzięki elektronicznej ścieżce przesyłu Państwa CV, trafi ono najszybciej do właściwej komórki Oddziału, zajmującej się procesem rekrutacyjnym.

Zachęcamy do składania aplikacji.

Informujemy jednocześnie, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Wysyłając wiadomość mailową, automatycznie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Państwa zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesyłanych droga elektroniczną.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), informujemy, że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., Libiszów 104, 26-300 Opoczno, zwana dalej „Remtrak” lub „Administratorem”.

2.Kontakt z Przedstawicielem Administratora powołanym do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: bezpieczenstwo@remtrak.pl

3.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych w Remtrak zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych - art. 221 Kodeksu Pracy.

4.W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

5.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.

6.Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.

7.Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8.Informujemy, że Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom zewnętrznym.

9.Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

10.Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.

11.Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

 

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”


Pliki do pobrania

Brak plików