Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Remtrak funduje nagrody dla najlepszych uczniów klas patronackich - 29.06.2021

W dniu 25.06.2021 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy i Zespole Szkół Powiatowych nr 1 w Opocznie. Prezes Zarządu naszej Spółki, Pan Krzysztof Wiktorowicz miał przyjemność uczestniczyć w tych wydarzeniach jako gość honorowy.

Spółka Remtrak od 2019 roku ściśle współpracuje z ww. placówkami oświatowymi w ramach podpisanych porozumień. Objęliśmy patronatem klasy o profilach technik informatyk, technik elektryk i technik transportu kolejowego w Drzewicy oraz klasy technik informatyk, technik elektryk, technik mechanik i technik mechatronik w Opocznie. W ramach współpracy organizujemy m.in. praktyki zawodowe i fundujemy stypendia dla najlepszych uczniów klas objętych patronatem.

Z okazji zakończenia tak trudnego dla wszystkich roku szkolnego 2020/2021, gdzie przez wszystkie przypadki odmieniano słowa "lockdown", nauka zdalna czy nauka hybrydowa postanowiliśmy docenić wysiłek najlepszych uczniów i ufundować dla nich atrakcyjne nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że upominki sprawią obdarowanym wiele radości i zachęcą ich kolegów do jeszcze wytrwalszej pracy i poprawiania swoich wyników w nauce w kolejnym, miejmy nadzieję już „normalnym” roku szkolnym.