Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Remtrak uczcił Światowy Dzień Turystyki - szansa dla promocji regionu opoczyńskiego - 27.09.2019

W dniu 27 września 2019 r. w Oddziale Idzikowice naszej Spółki miała miejsce wizyta turystów w związku z organizowanymi wojewódzkimi obchodami Światowego Dnia Turystyki na terenie powiatu opoczyńskiego.

Jest to cykliczne wydarzenie organizowane corocznie przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego na terenie innego powiatu. Celem jest przede wszystkim uczczenie święta turystów, ale również wypromowanie danego obszaru pod względem turystycznym i poszerzenie wiedzy uczestników na temat regionu.

Tegoroczne święto zgodnie z inicjatywą Marszałka i Zarządu Województwa Łódzkiego przybrało postać zwiedzania zakątków powiatu opoczyńskiego wraz z miejscami charakterystycznymi pod względem gospodarczym.

Niezmiernie nam miło, że w tym gronie znalazła się Spółka PKP Intercity Remtrak, której Oddział Idzikowice zlokalizowany jest właśnie na terenie Powiatu opoczyńskiego.

W ramach wizyty, uczestnicy oprowadzeni zostali po zakładzie przez Dyrektora Oddziału. Prezes Zarządu Spółki PKP Intercity Remtrak przedstawił wszystkim przybyłym gościom prezentację multimedialną zawierającą historię Spółki wraz z planami na przyszłość, w której to w najbliższym czasie będzie miał miejsce III etap rozbudowy Oddziału Idzikowice (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Na uczestników czekał również słodki poczęstunek.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.