Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

PKP Intercity Remtrak współorganizatorem biegu DRZEWICA SUMMER RUN 2019 - 18 sierpnia 2019 r. - 19.08.2019

18 sierpnia 2019 r. odbyła się III. edycja biegu DRZEWICA SUMMER RUN.

Na kolejną edycję 5-kilometrowego biegu ulicami miasta Drzewica przyjechało 118 biegaczy z całej Polski. Nie brakowało również mieszkańców Gminy Drzewica, którzy rywalizowali ze sobą w specjalnej kategorii. Swoją obecnością uczestników zaszczyciła również 14 krotna Mistrzyni Polski w biegach długich, jedyna Polska Mistrzyni Świata w Maratonie – Pani Wanda Panfil oraz była polska koszykarka, wielokrotna reprezentantka i mistrzyni Polski, mistrzyni Europy z 1999, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 Pani Elżbieta Nowak. Obydwie Panie brały udział w biegu razem z innymi uczestnikami. Biegacze mieli do pokonania 3 okrążenia na pętli ulicami Staszica - Szkolna - Kobylańskich - Staszica. W biegu czynnie uczestniczył także Burmistrz Gminy i Miasta Drzewica, Pan Janusz Reszelewski. Dla uczestników biegu organizatorzy przygotowali posiłek regeneracyjny w formie spaghetti.

Niezmiernie miło nam poinformować, że współorganizatorem biegu i sponsorem nagród kolejny raz była Spółka PKP Intercity Remtrak.

Dla wszystkich uczestników przygotowano specjalne koszulki oraz medale za uczestnictwo, a dla zwycięzców specjalne nagrody rzeczowe, które wręczał m.in. Prezes PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., Pan Zbigniew Ciemny.

Szczegółowe wyniki rywalizacji można zobaczyć na stronie:
https://www.entretiming.pl/wyniki-4/

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, zwycięzcom składamy szczere gratulacje.