Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

PKP Intercity Remtrak współorganizatorem XXI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Stanisława Kowalczyka PS. BRATA - 04.08.2019

W dniu 4 sierpnia 2019 r. o godz. 10:00 na stadionie piłkarskim w Radzicach Dużych odbyła się XXI edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Stanisława Kowalczyka PS. "BRAT".
Turniej rozpoczął się od powitania zawodników i przybyłych gości przez Organizatorów, Burmistrza Miasta i Gminy Drzewica, Przedstawicieli Ludowego Klubu Sportowego Radzice, Prezesa PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., Pana Zbigniewa Ciemnego i Dyrektora Oddziału Idzikowice Spółki, Pana Jarosława Wolskiego.

W Turnieju udział wzięło 6 zespołów, które we wstępnej fazie rozgrywek podzielono na 2 grupy:

Turniej przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze, wśród kibiców nie zabrakło rodzin z dziećmi oraz wielu mieszkańców okolicznych miejscowości.
Organizatorzy zorganizowali dla kibiców poczęstunek w formie potraw z grilla, które przygotowywane były na bieżąco.

W przerwie pomiędzy meczami zorganizowany został konkurs rzutów karnych z udziałem najmłodszych kibiców.

O godz. 19:00 na kibiców i uczestników czekała nie lada atrakcja jaką była zabawa taneczna, którą poprowadził zespół muzyczny SPECTRUM.

 

Na koniec turnieju klasyfikacja wyglądała następująco:

1 miejsce - LKS Radzice (po zwycięstwie w finale nad drużyną WOY Bukowiec Opoczyński)

2 miejsce - WOY Bukowiec Opoczyński

3 miejsce - Orzeł Gielniów (po zwycięstwie w meczu o 3. miejsce nad drużyną PKP Intercity Remtrak)

4 miejsce - PKP Intercity Remtrak

5 i 6 miejsce - LKS Olimia Wola Załężna i OSP Radzice

 

Na zakończenie turnieju organizatorzy wręczyli puchary za zajęcie miejsc od 1 do 3 oraz dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Zarząd i Kierownictwo Spółki pragnie serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji tegorocznej imprezy sportowej.

Szczególne podziękowania Zarządu i Kierownictwa Spółki płyną także w kierunku zawodników drużyn oraz kibiców za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z turnieju.