Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Święto Policji 2019 w Opocznie pod patronatem PKP Intercity Remtrak - 20 lipca 2019 r. - 23.07.2019

W sobotę, 20 lipca 2019 r., swoje święto obchodzili Opoczyńscy Policjanci. Z tej okazji na placu przy Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się Piknik Profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo"i I Opoczyński Bieg z Policją.

Miło nam poinformować, że współorganizatorem i partnerem Pikniku Profilaktycznego oraz Opoczyńskiego Biegu z Policją była Spółka PKP Intercity Remtrak.

Bieg, któremu patronowała znana Polska olimpijka i mistrzyni wielu maratonów, Wanda Panfil, rozpoczął się o godz. 13:00. Na uczestników biegu czekało wiele nagród, a dla wszystkich uczestników pikniku wiele atrakcji i zabaw.

Organizatorzy zaplanowali 4 biegi:
- Bieg główny od 16 roku życia na 3 km
- Bieg w kategorii 10-15 lat na 1 km
- Bieg w kategorii 6-10 lat na 200 m
- Bieg w kategorii do 5 lat na 100 m

Po biegu od godz. 15:00 na placu za MDK rozpoczął się Piknik Profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo". Częścią pikniku było  widowisko estradowo-cyrkowe "Magia Areny", miasteczko ruchu drogowego, oraz liczne zabawy, konkursy, animacje, zakończone widowiskiem Teatru Ognia.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziemy w mediach:

Opoczno.naszemiasto.pl

RadioPlus.com.pl

Poniżej zamieszczamy galerie z wydarzenia.