Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZUT REMTRAK Sp. z o.o. - Radzice Duże dnia 01.05.2019 r. - 08.05.2019

W dniu 1 maja 2019 r. na stadionie piłkarskim w Radzicach Dużych odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zakładu Usług Taborowych REMTRAK Sp. z o.o.
Turniej rozpoczął się od powitania zawodników i przybyłych gości przez Organizatorów, Prezesa ZUT REMTRAK Sp. z o.o., Pana Zbigniewa Ciemnego i Dyrektora ZUT REMTRAK Sp. z o.o. Oddział Idzikowice, Pana Jarosława Wolskiego. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich również Komendant Powiatowy Policji w Opocznie, Pan Konrad Kobierski.

W Turnieju udział wzięło 5 zespołów:

  1. Drużyna Zakładu Usług Taborowych REMTRAK Sp. z o.o.
  2. Drużyna Państwowej Straży Pożarnej i Policji Opoczno (PSP Policja Opoczno)
  3. Drużyna Dywizjonu
  4. Drużyna firmy Blachotrapez
  5. Drużyna Weteranów

Turniej przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze, wśród kibiców nie zabrakło rodzin z dziećmi oraz wielu mieszkańców okolicznych miejscowości. Organizatorzy zorganizowali dla kibiców poczęstunek w formie potraw z grilla, które przygotowywane były na bieżąco.

Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny PSP Policja Opoczno, drugie miejsce zajęła drużyna Zakładu Usług Taborowych REMTRAK Sp. z o.o.

GRATULUJEMY !!!

Zarząd i Kierownictwo Spółki pragnie serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji tegorocznej imprezy sportowej.

Szczególne podziękowania Zarządu i Kierownictwa Spółki płyną także w kierunku zawodników drużyn oraz kibiców za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z turnieju.