Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

REMTRAK na Opoczyńskich Targach Pracy i Edukacji - 12.04.2019

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji.

Na targach swoją ofertę zaprezentowało 46 wystawców - szkół i przedsiębiorstw.

Wśród wystawców znalazła się także Spółka Zakład Usług Taborowych REMTRAK. Stoisko naszej firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy ciekawi byli, jak wygląda praca w przedsiębiorstwie kolejowym i chcieliby podjąć pracę w takim zawodzie w przyszłości, jak i osób obecnie poszukujących pracy. Wielu zainteresowanych uzyskało informacje na temat poszukiwanych specjalistów oraz wymagań, jakie stawiane są przed aplikantami.

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji odbywające się corocznie mają na celu umożliwienie bliższego kontaktu przedsiębiorców z kandydatami do pracy oraz szkół z uczniami, są one dobrą okazją do spotkań i rozmowy, które mają na celu przyczynić się do zmniejszenia ilości osób bezrobotnych w regionie.

Poniższe zdjęcia prezentują stoisko REMTRAK na Opoczyńskich Targach Pracy i Edukacji 2019, które przeszły już do historii. Do zobaczenia za rok !

Więcej informacji na stronie internetowej Radia Plus.