Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Wizyta Starostów z Województwa Łódzkiego w Oddziale Idzikowice - 19.03.2019

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż w dniu 15 marca 2019 r. w Zakładzie Usług Taborowych "REMTRAK" Sp. z o.o. Oddział Idzikowice odbyła się druga część Konwentu Starostów Województwa Łódzkiego przy współudziale Wojewódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi.

Do Oddziału Idzikowice przybyły delegacje ze wszystkich powiatów Województwa łódzkiego. Prezes Zarządu Zbigniew Ciemny po przywitaniu przybyłych gości, przedstawił historię Spółki oraz osiągnięcia jakie poczyniono przez ostatnie 3 lata związane z rozwojem firmy oraz co za tym idzie zwiększeniem wolumenu napraw i zatrudnienia. Prezes Zarządu Spółki przedstawił także główne założenia dotyczące III etapu rozbudowy zaplecza technicznego Oddziału Idzikowice.

Zagromadzeni zostali poinformowani o planowanym objęciu patronatem i współpracą ponadgimnazjalnych szkół technicznych w Opocznie i Drzewicy.

W późniejszej fazie spotkania, Dyrektor Oddziału Idzikowice - Pan Jarosław Wolski zaprezentował delegacjom z powiatów zaplecze utrzymaniowo - naprawcze Oddziału.

Po spotkaniu Prezes Zarządu, Pan Zbigniew Ciemny podziękował za udział w spotkaniu i zaprosił wszystkich zgromadzonych gości na uroczyste oddanie do użytku nowego zaplecza technicznego Oddziału Idzikowice po zakończeniu III etapu rozbudowy.

Więcej informacji na temat Konwentu, który odbył się w Starostwie Powiatowym w Opocznie, znajdziemy na stronie internetowej Powiatu Opoczyńskiego.

Poniżej przedstawiono dokumentację fotograficzną z wydarzenia.