Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

CZŁOWIEK ROKU 2018 - BIZNES: Zbigniew Ciemny w pierwszej 5-ce w województwie łódzkim! Gratulujemy! - 14.02.2019

Szanowni Państwo !
 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Prezes Zarządu ZUT "REMTRAK" Sp. z o.o., Pan Zbigniew Ciemny uplasował się w pierwszej 5-ce w zasięgu całego województwa w Plebiscycie "Dziennika Łódzkiego"           i "Expressu Ilustrowanego" na CZŁOWIEKA ROKU 2018 w kategorii BIZNES, zajmując wysokie 4-te miejsce. Ponadto należy zaznaczyć, że w plebiscycie na Człowieka Roku 2018 w kategorii BIZNES brało udział 204 kandydatów, gdzie 4. miejsce jest ogromnym osiągnięciem.
Na poziomie Powiatu opoczyńskiego, Pan Prezes uplasował się na drugiej pozycji. Prezes Zarządu ZUT "REMTRAK" Sp. z o.o. w głosowaniu, które trwało do 7 lutego 2019 r., zdobył aż 1866 głosów.

Kandydatów do tego zaszczytnego tytułu nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego" wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.
 

Panu Prezesowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Pracownicy ZUT REMTRAK Sp. z o.o.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pełne zestawienie kandydatów wraz z punktacją można zobaczyć na stronie Dziennika Łódzkiego.