Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

Nominacja do tytułu Człowiek Roku 2018 Województwa Łódzkiego dla Zbigniewa Ciemnego - 24.01.2019

Szanowni Państwo !

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Prezes Zarządu ZUT "REMTRAK" Sp. z o.o., Pan Zbigniew Ciemny otrzymał nominację do prestiżowej nagrody CZŁOWIEK ROKU 2018 w kategorii BIZNES.
Akcja prowadzona jest co roku wspólnie przez "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany".

Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem Redaktora naczelnego, która bierze pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez Czytelników "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego".
Głosowanie prowadzone jest w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach oraz w każdym powiecie województwa łódzkiego.

W pierwszym etapie głosowanie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do czwartku, 7 lutego 2019 r. do godz. 21.00.

Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Człowieka Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowieka Roku 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy. Głosowanie w finale rozpocznie się we wtorek, 12 lutego i potrwa do środy, 27 lutego.

W marcu odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą statuetki, dyplomy i nagrody.

Osoby, które w pierwszym etapie plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w swoim powiecie otrzymają:
- awans do etapu wojewódzkiego;
- dyplom i statuetkę potwierdzającą zdobycie tytułu Człowieka Roku w danym powiecie;
- zaproszenie na galę wręczenia nagród.

Pierwszy etap głosowania będzie trwał do 7 lutego 2019 r. do godz. 21.00.

 

Czytaj więcej: DZIENNIK ŁÓDZKI